7 листопада 2022 року члени та партнери Українсько-словацької бізнес-агенції (Марьян Нерадни, Олег Кристюк та інші) відвідали Українсько-словацький бізнес-форум в Ужгороді, що було проведено під патронатом Віце-прем' єр-міністра України Ольги Стефанішиної та Міністра економіки Словацької Республіки Карела Хірмана. Наші повноважні представники провели значну кількість цікавих та перспективних зустрічей з підприємцями України та Словаччини. Особлива увага була приділена контактуванню з нашими друзями - радниками Прем' єр-міністра СР Едуардом Бурашем та Мирославом Денці, дипломаткою Сонею Крайчовою та іншими.
![](https://static.tildacdn.com/tild6433-3931-4438-b931-636339353931/314508410_1133653915.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3934-3331-4737-b265-646636323366/314362246_1133654015.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3634-3230-4165-b639-383431383437/314351405_1133654149.jpg)