Українсько словацька бізнес агенція - Ukraine Slovak Business Agency - USBA, президентом якої я є, провела 27 січня 2023 року в Ужгороді Українсько-словацький круглий стіл «Реальні рішення для українського бізнесу під час війни: питання українсько-словацького співробітництва».
Дякую за участь моїм бізнес-партнерам Aljona Kurotova, Marian Neradny, Олег Кристюк та нашим друзям Eduard Buraš, Rastislav Jílek, Ján Figeľ, а нашим новим друзям - Арсен Мелкумян - секретар Ужгородської міської ради, Юліана Бокоч, Андрей Бузаров - дякую за організацію заходу!!!
Дякую за участь моїм бізнес-партнерам Aljona Kurotova, Marian Neradny, Олег Кристюк та нашим друзям Eduard Buraš, Rastislav Jílek, Ján Figeľ, а нашим новим друзям - Арсен Мелкумян - секретар Ужгородської міської ради, Юліана Бокоч, Андрей Бузаров - дякую за організацію заходу!!!
Facebook Дмитро Конишев
![](https://static.tildacdn.com/tild6164-6430-4030-a666-376330366237/326471620_9175420596.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3130-6664-4163-a438-353465313731/MyCollages_4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3235-3736-4434-a238-313836643764/MyCollages_5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6436-3838-4361-b430-653364353039/328247873_1228618158.jpg)