Команда Українсько словацької бізнес агенції - USBA запросила до свого офісу керівника української консалтингової компанії SIDCON Юрія Когута, який провів презентацію компанії на тему корпоративної безпеки та запропонував співпрацю.
Окремі слова вдячності - заступниці керівника SIDCON Елена Ткаченко (яка приєдналася до нас онлайн з Києва), а також нашим колегам за технічну підтримку.
СПІВПРАЦЮЄМО!!!
Окремі слова вдячності - заступниці керівника SIDCON Елена Ткаченко (яка приєдналася до нас онлайн з Києва), а також нашим колегам за технічну підтримку.
СПІВПРАЦЮЄМО!!!
![](https://static.tildacdn.com/tild6533-3230-4236-a664-646334366665/MyCollages_1.jpg)