SLUŽBY
Ukrajinsko-Slovenskej Biznis Agentúry
1. Podpora v ťažkých časoch: USBA a sťahovanie podnikov
V týchto ťažkých časoch, keď nás vojna núti hľadať nové príležitosti, je ukrajinsko-slovenská obchodná agentúra USBA pripravená poskytnúť našu pomoc a odborné znalosti pre vás, obchodníkov, ktorí skúmajú možnosti sťahovania.

S našimi skúsenosťami s podnikaním v podmienkach premiestňovania a hĺbkovou znalosťou nuancií tohto procesu môžeme zabezpečiť efektívny prechod pre vaše podnikanie. Naša sektorová relokačná orientácia nám umožňuje jednoducho vyriešiť dôležité úlohy a zabezpečiť stabilitu vášho podnikania. Sme pripravení vám nielen pomôcť nájsť ideálne miesto pre vaše podnikanie, ale poskytnúť aj celý rad služieb pre jeho vedenie.

USBA má výborné prepojenie so slovenskými firmami, ktoré prejavili záujem o výstavbu na Ukrajine, čo vám poskytuje široké možnosti spolupráce a rozvoja. Vyberte si nás pre kvalitnú podporu a profesionálnu podporu pri sťahovaní vášho podnikania.

Takže priatelia, ak hľadáte nielen obchodného partnera, ale aj skutočného spojenca, vyberte si USBA. Sme tu, aby sme vám pomohli robiť skvelé veci. Váš úspech je naším šťastím!
2. Naučte sa po slovensky s USBA + iCan School
V nadväznosti na predchádzajúce posolstvo by sme vám chceli pripomenúť, že efektívne podnikanie na Slovensku si vyžaduje pochopenie miestneho kontextu, čo bez znalosti slovenského jazyka nie je možné.

Náš partner, jazyková škola iCan, vám poskytne nielen základné zručnosti, ale pomôže vám prehĺbiť osobitosti obchodnej komunikácie na Slovensku.
Učenie sa jazyka vám nielen otvorí nové obchodné príležitosti, ale tiež vám pomôže stať sa plnohodnotným členom miestnej podnikateľskej komunity.

USBA a iCan spoločne vytvárajú komplexný prístup k rozvoju vášho podnikania na Slovensku poskytujúci nielen praktické rady, ale aj prostriedky na úspešnú interakciu v slovenskom podnikateľskom prostredí.

Spolu dosiahneme nové výšiny v slovenskom obchodnom svete.
3. Rozšírte si obzory v medicínskej oblasti s USBA
USBA si je vždy vedomá najnovších trendov v oblasti medicíny vďaka našim strategickým partnerstvám s poprednými organizáciami v tomto sektore – MALnS a Medintegro. Je nám cťou spolupracovať so skupinami odborníkov, ktorí definujú nové štandardy v oblasti zdravotníckych služieb a poskytujú podporu ukrajinským lekárom pri rozvoji a vzdelávaní.

Ponúkame vám nielen rozšírenie vášho podnikania v oblasti medicíny, ale garantujeme vám aj prístup k obrovskému množstvu vedomostí a zdrojov, ktoré môžu výrazne uľahčiť realizáciu vašich iniciatív.

Tím MALnS a Medintegro je pripravený vás podporiť vo fázach učenia sa slovenských a medicínskych termínov v slovenskom jazyku, ako aj vo fáze konzultácií a poradenstva v tejto oblasti.

Vyberte si USBA nielen pre rast svojho podnikania v oblasti medicíny, ale aj preto, aby ste mali možnosť podieľať sa na inováciách a dosiahnuť s nami nové výšiny.
ŽIADOSŤ
o získanie ďalších informácii
o službách Ukrajinsko-Slovenskej biznis agentúry
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov a súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov